- Haftanın 7 günü hizmet verilen ING House noktasında, müşteriler mobil bankacılık başta olmak üzere tüm dijital kanallar ve ürünler hakkında ihtiyaç duydukları bilgiyi alabiliyor

İSTANBUL (AA) - ING House, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda hizmete başladı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, dijital gücüyle kalıpların dışında, hayatın içinde çözümler geliştiren ING Türkiye, müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefi doğrultusunda hayata geçirdiği ING House hizmet noktalarının sayısını artırıyor.

Dijitalleşme odaklı ve modern tasarımlarıyla dikkati çeken ING House'un yeni noktası, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda hizmete başladı.

Haftanın 7 günü hizmet verilen ING House noktasında, müşteriler mobil bankacılık başta olmak üzere tüm dijital kanallar ve ürünler hakkında ihtiyaç duydukları bilgiyi alabiliyor. ING House hizmet noktaları ile ING Türkiye, müşterilerinin ve ING müşterisi olmak isteyenlerin sosyalleştikleri alanlarda olmayı, müşterilerinin zamanlarından tasarruf edip bankacılığa daha az, hayata ise daha çok vakit ayırmalarını sağlamayı hedefliyor.

- "ING House, zahmetsiz bankacılık anlayışımızı yansıtan en önemli hizmetlerimizden biri"

Açıklamada görüşlerine yer verilen ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için yenilikler sunduklarını bildirdi.

Müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak ve onlara zahmetsiz bir bankacılık deneyimi sunmanın öncelikleri olduğunu aktaran Kırmızı, şunları kaydetti:

Bakan Nebati: Milli gelirimizin büyük kısmı artık faize değil yatırıma harcanıyor Bakan Nebati: Milli gelirimizin büyük kısmı artık faize değil yatırıma harcanıyor

"Bu kapsamda geleceğin bankacılığı için yatırımlarımızı şimdiden şekillendiriyor, kalıpların dışında hayatın içinde ve hayata dokunan çözümler geliştiriyoruz. Geçen sene ilkini İstanbul Marmara Forum AVM'de açtığımız ING House hizmet noktalarımız da bu vizyonu yansıtıyor. 2022 yılı kasım ayında Diyarbakır, Erzurum ve Şanlıurfa'da önde gelen AVM'lerde hizmete aldığımız yeni ING House noktalarının ardından yoğun bir alan olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda da ING House noktamızı açmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu hizmet noktamız sayesinde mobil bankacılık başta olmak üzere tüm dijital kanallar ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimize ve müşterimiz olmak isteyenlere bulundukları yerde destek vererek zamandan tasarruf etmelerini sağlıyoruz."