İSTANBUL (AA) - Konsept mağazalarıyla yeni nesil alışveriş deneyimleri sunan Boyner, 14'üncü Active mağazasını Fethiye'de açtı.

Boyner'den yapılan açıklamaya göre, Boyner Active, geniş seçkisiyle Fethiye'de de sporseverlerin adresi olmayı hedefliyor. Aktif yaşam tarzını yansıttığı mağaza konseptleriyle dikkati çeken Boyner, yeni mağazası "Boyner Active" ile şehirde ve doğada spor yaparken aranan tüm parçaları tek bir çatı altında sunuyor.

Boyner, Fethiye'de açılan Active mağazası ile spor giyim alışveriş deneyimini Türkiye'de 14 farklı noktada birden yaşatıyor. Yeni Boyner Active, yüzlerce markanın kadın, erkek ve çocuk giyimin spor koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Ankara-Sivas Hızlı Tren Hattı'nda bugüne kadar yaklaşık 110 bin yolcu taşındı Ankara-Sivas Hızlı Tren Hattı'nda bugüne kadar yaklaşık 110 bin yolcu taşındı

Adidas, Asics, Birkenstock, Calvin Klein, Nike, Skechers, Tommy Hilfiger, Under Armour gibi spor giyimin dünyaca ünlü markalarına ait ve "başka hiçbir yerde bulunmayan koleksiyonlarıyla" Boyner Active, herkesi aktif yaşama, spor giyimin en yeni modellerini keşfetmeye davet ediyor.